Hore

O NÁS

MCL je renomovaná advokátska kancelária s tímom kreatívnych právnikov s dlhoročnými skúsenosťami z popredných medzinárodných a slovenských kancelárií. Pôsobíme na Slovensku a prostredníctvom významných spolupracujúcich kancelárií aj v ďalších jurisdikciách, ako Českej republike, Rakúsku, Maďarsku, Nemecku, Luxembursku, Poľsku, Cypre, Malte, Francúzsku, Litve, Spojených arabských emirátoch, Veľkej Británii, či Spojených štátoch amerických.

o nás about us o nás about us

Špecializujeme sa

primárne na fúzie a akvizície, obchodné a korporátne právo, bankovníctvo a financie, nehnuteľnosti, riešenie sporov, dane a služby pre privátnych klientov. Poskytujeme poradenstvo aj v ďalších oblastiach, vrátane pracovného práva, športového práva, duševného vlastníctva, ochrany a bezpečnosti dát, médií, energetiky a regulatórnych otázok.

Patríme

medzi najlepších na trhu aj vďaka Vašim transakciám a projektom, ktoré nás neustále posúvajú ďalej nielen na profesionálnej, ale tiež ľudskej úrovni.

Sme tu,

aby sme Vám pomáhali rásť, napĺňať a rozvíjať vaše vízie a projekty. Sme dôveryhodným partnerom, na ktorého sa môžete vždy obrátiť a ktorý Vám pomôže nájsť to najlepšie riešenie. Záleží nám na Vašej dôvere, a preto je pre nás budovanie dlhodobých osobných vzťahov prioritou.

Ocenenia

Naša kancelária, právnici a transakcie sa pravidelne umiestňujú na popredných miestach v hodnotení lokálnych a medzinárodných ratingových organizácií.