Hore

Vypočujte si podcast s Tomášom Langerom

Náš kolega Tomáš Langer bol hosťom najnovšej epizódy Podcastu Disinfo Report v spolupráci Infosecurity.sk, ktorý sa venuje aktuálnym témam šírenia dezinformácií, nenávistných prejavov ako aj bezpečnosti na sociálnych sieťach.

V podcaste sa dozviete viac o iniciatíve Zastavme nenávisť, ktorej súčasťou je aj naša advokátska kancelária. Iniciatíva Zastavme nenávisť sa zameriava nielen na edukáciu a prevenciu v oblasti nenávistných prejavov v online priestore, ale aj na právne riešenia a reálnu pomoc obetiam takýchto útokov či šikanózneho správania. Naša advokátska kancelária už podala prvé trestné oznámenie a viacero predžalobných výziev.

Tomáš v podcaste radí obetiam nenávistných kyber útokov ako sa voči nim brániť, a tiež upozorňuje na aktuálny nárast nenávistných prejavov šírených na sociálnych sieťach. Ak Vás táto téma zaujala vypočujte si najnovšiu epizódu podcastu a sledujte nás pre ďalšie informácie k téme ochrane osobnosti a bezpečnosti v online priestore.

Samotný podcast si môžete vypočuť na nasledovnom linku:  https://infosecurity.sk/podcast/online-diskusie-sa-dnes-vyrazne-vulgarizuju-nenavisti-a-sikane-moze-byt-vystaveny-kazdy/